Vtipné dárky k narozeninám

Někdo ve vašem okolí má narozeniny a vy byste mu chtěli koupit něco, co rozhodně ještě nemá a s požadavkem navíc, aby byl dárek vkusný a vtipný zároveň? My pro vás máme jedinečné řešení. Vyzkoušejte Grow me! Jedná se o krabičky, ve kterých naleznete všemožné rostlinky, které se můžete sami doma vypěstovat. A nejedná se o rostlinky jen tak ledajaké!

Doma si za oknem můžete vypěstovat například kávovník a pak si sklidit vlastní kávové boby, nebo například speciální travičku pro kočky, nebo i klasickou bazalku. Nechybí možnost obří dýně, kaktusu, levandule, chilli papriček, slunečnice, oliv a jiných.

Co je opravdu milým a vtipným dárkem z této řady, je vypěstování si vlastních čtyřlístků pro štěstí. Štěstí je totiž vždycky potřeba! Pokud tedy vašeho blízkého v nejbližší době čeká nějaký nelehký úkol či těžké rozhodování, rozhodně mu takový čtyřlístek věnujte. A nevyjede vás rozhodně draze. Stojí asi 119 Kč a je běžně k dostání na internetu v e-shopech.

Pokud si pak přejete jiné vtipné dárky, je vždy lepší hledat někde na internetu v e-shopech, než běhat po městě a hledat obchod s ptákovinama. Naleznou se dají i takové kousky, jako je hledáček na klíče, jídelní miska ve tvaru psí misky, pořídit můžete například i těstoviny ve tvaru penisu pro ty, co milují italskou kuchyni, rozhodně stojí i za zmínku měnič hlasu nebo pánská tanga z bonbónků.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv vtipný dárek, mějte na paměti, že se může zdát vtipný pouze vám. Vždy pečlivě zvažte, zda je opravdu tento dárek tím vhodným k obdarování.

Komentáře jsou uzavřeny.