Vánoční dárek pro dědečka

Vánoce jsou obdobím pohody a klidu. Bohužel se ale v dnešní době stávají spíše svátkem shonu a nervozity. Nevíte-li si rady, co koupit vašemu dědovi k vánocům a už teď si marně lámete hlavu nad tím, co by to tak asi mohlo být, tak si přečtete pár našich tipů, ze kterých si rozhodně vyberete.

Váš děda jistě ocení nějakou pomocnici do domácnosti, i  případě, že ještě stále žije s babičkou.

Tzv. hodinová manželka zajistí práce, které už vaši prarodiče nemohou z jakýchkoliv důvodů provádět. Například umyje okna v celém domě či bytě, postará se o kompletní jednorázový úklid celé domácnosti a nebo si ji můžete zaplatit například na dvouhodinový úklid týdně formou brigády.

Takový dárek jistě váš dědeček ocení, obzvlášť tedy, pokud už sám žije a na domácí práce typu umývání podlah a sporáku nemá náturu.

 

Můžete mu také věnovat rodinné album, kam naskládáte veškeré momentky jeho života. Budete tak mít vždy nablízku celou svou rodinu a i svým přátelům bude jistě s nadšením ukazovat tento dárek.

Pokud se váš dědeček věnuje četbě, jistě ho potěší i nová kniha, například detektivka, kterou bude louskat během chladných zimních večerů v posteli. A pokud se spíše věnuje časopisům, můžete mu zakoupit například půlroční předplatné jeho oblíbeného deníku či týdeníku. Tímto krokem jistě také nešlápnete vedle.

Také není na škodu koupit mu nový svetr, či kalhoty nebo bačkory. Teplé oblečení na zimu jistě také ocení. A pokud ne, pak se mu rozhodně bude hodit například nová deka, do které se bude moci zabalit, pokud si například rád dopřává doutníček na terase.

 

 

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Vánoční dárek a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.