Vánoční dárek pro babičku

Babička je člověk, ke kterému je nutné se chovat s úctou. A jako postarší člověk pak ocení, když se jí dá dar, který využije přiměřeně ke svému věku. Asi tedy není vhodné jí k vánocům kupovat dárky, které budou zážitkového charakteru.

Například takový let stíhačko by mohl být posledním zážitkem před infarktem. Je tedy spíše dobré jí koupit něco, co nemá a nebo potřebuje, i když se jako většina babiček bude před vánoci dušovat, že si nepřeje nic, než pevné zdraví a aby byli všichni šťastni a spokojeni.

Jelikož důchody nebývají v nějak velké hodnotě, je vždy dobré jí věnovat buď peníze (ačkoliv zde hrozí, že si je uschová na tzv. horší časy, nic si za ně nekoupí a následně je objevíte po letech zastrčené někde ve starém televizoru) a nebo věci do domácnosti. Vhodné bývají také wellness pobyty, pokud je vaše babička zcestovalá a nebo bydlí v nějakém lázeňském městě.

Vyvarujte se ale takových pobytů v případě, že vaše babička bydlí na vesnici a stará se o hospodářská zvířata. S poukázkou na wellness totiž následně bude nervózně řešit, kdo se o hospodářství postará, jakmile bude pryč a pobyt si moc neužije, jelikož bude neustále přemýšlet nad tím, zda je doma vše tak, jak má být.

Kupte jí například nové nádobí, nebo teplou deku. Také jsou vhodné dárky typu výživy na klouby, masti a podobně – tedy lékařského charakteru. Jistě využije i nový teplý svetr, či košík plný trvanlivých potravin. Dobrým dárkem je i například kuchyňský robot či nový plech na pečení.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Vánoční dárek a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.