Dárky na Valentýna

Každý rok na Valentýna si mnoho lidí láme hlavu s tím, co koupit svému protějšku za dárek. Jestli má být sexy, vtipný, romantický a nebo plný lásky. My jsme pro vás našli hned několik kousků, kterými vaši polovičku jistě ohromíte.

Můžete zkusit příjemnou romantickou večeři, kterou doma sami připravíte. Můžete předvést své kuchařské umění například když upečete vynikající rosebeef, nebo se můžete předvést při přípravě sushi. A pokud si myslíte, že byste vaším kuchařským uměním spíše odradili, jak ohromili, můžete vašeho miláčka na takový kulinářský zážitek pozvat do restaurace. A nemusí vás to přijít ani draho. Přes internet se dá koupit voucher na slevovém portálu, který vás vyjde například jen na 400 Kč pro dvě osoby.

Další možnou variantou valentýnského dárku je pořídit nějakou dobrou bonboniéru. Speciálně pro tyto příležitosti se prodávají bonboniéry ve tvaru srdíček jak obalem, tak i svou náplní.

Dalším hezkým dárkem právě na Valentýna je nějaký šperk. Ještě nikdy jsme neslyšeli o ženě, kterou by urazily například hezké nové náušnice nebo řetízek. Rozhodně se ale vyvarujte klasické bižuterii. Ne každá žena ji má v oblibě. Spíše jí pořiďte stříbro. Výborné jsou také květiny, které je dobré dávat vždy v lichém počtu.

Sháníte-li vtipný dárek pro dva, můžete sáhnout i po erotických pomůckách. Vhodná jsou například plyšová pouta nebo Kamasútra, či hezké spodní prádlo.

Pro muže jsou pak dobré i zážitkové dárky, které se taktéž dají koupit na internetu na slevovém portálu. Většinou se jedná o školy smyku, dokonce i lety balónem nebo stíhačkou. Výjimkou není i vypůjčení si nadupané káry nebo motorky.

Komentáře jsou uzavřeny.