Vánoční dárek pro maminku

Maminky vždy velmi ocení, pokud se jim koupí něco pěkného do kuchyně. Obzvláště tedy, pokud se snaží být vzornými hospodyňkami. Jistě je velmi pak potěší nějaký pomocník do domácnosti. Ať už se jedná o úklid a nebo vaření.

Velmi vhodným typem dárku je například nový a lepší kuchyňský robot, nebo i klidně nová mraznička, pokud je potřeba. Také ženy jistě velmi ocení, pokud dostanou nové plechy na pečení, či mop a nebo jiného pomocníka na úklid.

Velkým trendem jsou momentálně iRoboty, které samy vykonají práci za vás, zatímco vy si jdete lehnout.

Jsou to vysavače, které za vás samy vysávají a nebo mopují. Jejich cena se pohybuje kolem 7 000 Kč, ale je opravdu dobré do nich investovat. Vaší mamince ušetří doma spoustu práce, kterou by jinak dělala hodiny a hodiny. Takové vysavače se pouští hlavně na noc, jsou tiché a nikoho neruší. Vaše maminka se pak probudí ráno do perfektně naleštěné podlahy a bude nadmíru spokojená.

Dobrým pomocníkem jsou také strojky, které se samy pohybují na okenních tabulích a samy je čistí od špíny a nečistot. I tento robotek přijde zhruba na 7 000 Kč, ale dokáže perfektně vyleštit okna tak, že ani vaše maminka je takto sama nevyleští.

Dalším dobrým dárkem jsou wellness pobyty a masáže, u kterých si může maminka odpočinout a zapomenout na všechny starosti všedního dne. Takové masáže například se dají pořídit všemožné, od masáží lávovými kameny, bambusovou tyčí až po klasické ruční. Můžete jí také pořídit hubnoucí masáže, například masírování lymfatických uzlin.

Vždy je ale lepší mamince naslouchat a vědět, co by si tak přála. Dary, které určitě chce, jí potěší více, jak ty, o kterých si myslíte, že by se jí mohly líbit.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Dárek pro ženu a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.