Dárky pro miminka

Ve vaší rodině nebo vašim přátelům se narodilo miminko, vy jste pozváni na oslavu narozenin a musíte tedy miminku přinést nějaký dárek, který bude vhodný a hlavně praktický. O to jde u dětí především. Ale říkáte si, že nevíte, co by to tak asi mělo být, jelikož jste přesvědčeni o tom, že rodiče dítěte se už dopředu vybavili všemožnými dupačkami a plenami a dudlíky. Jak tedy z toho ven? Co se vlastně děťátkům kupuje, když už mají potažmo vše, co by měly mít? My vám poradíme!

Jedna věc je, že děti sice už všeho ihned do začátku mají hodně, ale čeho bude ještě potřeba víc, jsou právě již zmíněné plenky. Těmi nikdy nikoho neurazíte. A protože děti rostou jako z vody, kupte například plenky pro o půl roku starší dítě, než je právě to, kterému jdete popřát vše nejlepší do budoucího života. Vždy se budou hodit, až dítě trochu povyroste. K tomu mu například můžete pořídit nějaké hezké bodýčko či košilku a věřte, že rodiče budou s vaším dárkem naprosto spokojeni.

Dále můžete věnovat tzv. plenkové dorty, kterými taktéž nikdy neurazíte. nejen že opravdu jako dorty vypadají, ale obsahují i sadu ponožek, rukaviček, osušky, bodýčka, i plenky a další potřebné věci pro miminko.

Čím určitě neurazíte, jsou také různá štěrchátka, která se dají připevnit na kočárek a které dítě pozoruje, či si s nimi hraje během jízdy v kočárku. Co se ale týká kočárků – vždy se vyvarujte, aniž byste se dopředu neinforomovali přímo u rodičů, koupě například už kočárku pro větší dítě. Nikdy nemůžete vědět, zda se opravdu matce dítěte trefíte do vkusu a zda jí funkce kočárku budou vyhovovat a budou dostačující.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Dárek pro dítě a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.