Dárek k narození dítěte

Někomu z vašich příbuzných či kamarádce se narodilo děťátko a vy jste pozváni na rodinou oslavu k této příležitosti. Je tedy vhodné přinést s sebou i nějaký dárek, který bude pro miminko a bude se hodit k této příležitosti. Trendem poslední doby jsou tzv. plenkové dorty. Ty opravdu vypadají jako dorty, jsou originální, hezké a dají se přizpůsobit věku dítěte v případě, že oslava probíhá o něco později, než ihned po narození.

Takový dort vychází v průměru na 500 Kč a obsahuje zpravidla jednorázové plenky, ručník, bodýčko, ponožky, mašle a stužky a dá se pořídit v jakýchkoliv barvách.

Nejčastěji pak ve sněhobílé, modré, růžové a nebo smetanové. Záleží jen na vašem vkusu. Je zabalen do celofánu a dá se k němu připojit i věnování.

Dalším hezkým dárkem bývá sádrová sada na dělání odlitků. Jedná se o fotoalbum, kam se odlije otisk ruky a nohy dítěte a vypadá to opravdu velice vkusně a hezky. Další možnou variantou jsou pak samozřejmě různé oblečky na dítě, plenky, hračky, také se dají koupit náušnice, pokud se jedná o dívku, nebo řetízek, jedná-li se o chlapce. Pořídit se dají pak i různé pomůcky pro dítě, jako jsou chrastítka, dudlíky, bryndáčky, osušky nebo flašky na sunar.

Rozhodně se ale vyvarujte rádoby vtipných darů, jako jsou bodýčka s nápisy apod. I když se například jedná o rodinu zapřísáhlým motorkářů, vždy je lepší místo bodýčka s obrázkem Harleysty se vztyčeným prostředníčkem pořídit raději něco seriózního. Uděláte rozhodně lépe a mezi ostatními dárky ten vás nebude na ostudu.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Dárek pro dítě a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.