Dárek k padesátinám pro muže

Padesát let, to už je opravdu věk, kdy je člověk moudrý, rozumný a opatrný. A také si přeje své padesáté narozeniny náležitě oslavit.

Pokud jste na takovou narozeninovou párty pozváni, jistě už nyní přemýšlíte nad tím, co takovému padesátníkovi koupit za dárek tak, aby mezi ostatními dary nepůsobil tak, že je odbytý a moc jste si s ním hlavu nelámali. V dnešní době jsou velice populární zážitky, na kterých si již mnoho firem udělalo byznys.

V krátkosti vzpomeňme například lety balónem, stíhačkou, různé vyzkoušení si profesí jako pasáček ovcí, popelář a nebo školy smyku a podobně. Již byly a toto téma popsány pomyslné stohy papírů. My se ale v tomto článku podíváme na další vhodné dárky, které se padesátníkům kupují, pokud rozhodně neprahnou po tom, aby zažili nějaký adrenalin v balónu.

Velká lahev alkoholu: Velmi dobrým darem bývají například třílitrové lahve whisky. Některé se prodávají i v tzv. kolébkách, které lahev hezky drží. A jejich cena není ani nijak odstrašující. Například Jack Daniel´s No.7 vás vyjde na 2 500 Kč, což patří mezi ty nejdražší lahve. Obecně lze říct, že všechny whisky se pohybují těsně kolem této hranice.

Sele: Slaví-li váš padesátník narozeniny někde na zahradě, pak je velmi vhodné koupit i třeba jídlo. Tím myslíme selátko na rožnění. To se dá koupit buď uzené nebo klasické nebo už namarinádované. Průměrně se pohybuje toto sele na rožnění mezi 20 – 60 Kg s tím, že za jeden kilogram masa zaplatíte cca 85 Kč. Pokud ho budete chtít už namarinádované, většinou se cena marinády pro celé sele pohybuje kolem 300 – 500 Kč navíc k seleti.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Dárek ke kulatinám a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.