Narozeninové dárky pro muže

Ne nadarmo se říká, že muži zůstávají stále dětmi, jen se mění hodnota jejich hraček. Každý muž je tak trochu hračička, a proto se zaměřujte spíše na dárek, který si muž výhradně přeje a nebo mu připomíná jeho dětství. Tímto rozhodne nešlápnete vedle.

Dárek formou povolání:

Jedná se o zážitkové dárky, které chlapi oceňují velmi často. Váš muž či přítel se přes den může změnit na opravdového popeláře, či pasáčka ovcí nebo koz. Také se může proletět stíhačkou, vrtulníkem, plachťákem a jiným motorovým či nemotorovým strojem.

Velmi často se také kupují různé lety balónem, speciální kurzy například grilování, pěstování nebo vaření. Záleží na tom, co si myslíte, že by se vašemu muži líbilo více.

Pokud váš muž miluje hlavolamy, i zde fungují různé varianty, které jistě ještě nikdy nerozluštil. Mezi ně například patří různé kostky na peníze  fungující jako labyrint. Zavřete peníze do průhledné kostky, aby ihned bylo vidět, co je uvnitř. Kostku rozhodíte pomocí kuličky, která je vevnitř a jakmile se do ní váš partner pokusí dostat, musí nejdříve hlavolam vyřešit. Jinak ji neotevře.

Další možnou variantou, jak zaujmout dárkem svého drahého, je možnost zakoupit mu nějaké vybavení do jeho pracovny, které si již delší dobu přeje. Například nějakou hezkou lampičku, kulečníkový stůl, fotbálkový stůl, novou pracovní desku apod.

Pokud se chcete specializovat spíše na něco levnějšího, než je právě nové vybavení pracovny, poohlédněte se například po nějakém jídelním zážitku. Vždyť láska přeci žaludkem prochází! To je odedávna známo všem ženám.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Dárek k narozeninám a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.