Dárky k narozeninám pro ženy

Vybrat ženě dárek k narozeninám není až tak nic záludného. Každou ženu potěšíte jistě nějakou kosmetikou, kytkou či nějakým šperkem. Pokud byste si ale přáli jí vybrat něco více speciálního, než takovouto osvědčenou klasiku, věřte, že jsme pro vás přichystali pár tipů, o jaké dárky by se mělo jednat.

Začneme tím obecnějším. Nevíte-li, jestli by vaše žena raději zašla na kosmetiku nebo masáže, či nějaký hubnoucí program, věnujte jí rovnou poukázku do jejího oblíbeného centra. Sama si tak bude moci zvolit, co je pro ni lepší a bude velmi spokojená.

Totéž platí i v případě, že byste jí chtěli koupit nějaké oblečení či boty. Poukázkou do jejího oblíbeného obchodu rozhodně nic nemůžete zkazit.

Dalším vhodným dárkem také může být přímo výrobcem vytvořený kosmetický balíček. Například Dove či Nivea a L´oréal. V těchto balíčcích běžně bývá tělová kosmetika, k tomu i deodorant, šampóny, řasenky a podobně.

Dále můžete vaší ženě věnovat například wellness pobyt pro dva. Aby vaše přítelkyně či žena nemusela jezdit daleko sama, můžete si udělat výlet spolu a nechat ji někde nějakým fešným masérem hýčkat. K tomu to můžete pojmout i jako výlet a půjčit si v místě kola a projet si okolí. Romantických výletů není nikdy dost!

Vaše žena i jistě velmi ocení vlastní jednorázovou uklízečku. Taková hodinová manželka zajistí například umytí oken v celém domě či bytě za malé peníze a vaše drahá polovička bude na ten den bez práce. Takový dárek jistě ocení kdejaká žena a bude vám za to líbat nohy.

Čte-li vaše dáma ráda knihy, můžete jí například koupit nejnovější titul jejího oblíbeného autora, či jí předplatit časopis, který si pravidelně kupuje ve stánku na rohu.

Věříme, že dárek, který vyberete, bude jistě vhodný a vaše žena ho ocení.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Dárek k narozeninám a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.